O nás

Žabička vznikla v roce 2007, primárně jako samostatná plavecká škola, která se zaměřovala na výuku plavání kojenců, batolat, předškoláků a dětí školního věku. V roce 2022 své zaměření rozšířila i o nabídku kurzů cvičení pro maminky s dětmi a také o cvičení předškoláků. Mimo cvičení nabízíme lekce jógy a nárazové víkendové workshopy na různá témata.

Kde cvičíme?

Prostory pro kurzy cvičení právě hledáme :-)

Náš tým

Náš tým se skládá z mladých, kreativních lidí, kteří jsou aktivními sportovci a odborníky v oblasti plavání, sportu, pedagogicky a psychomotorického vývoje dětí od narození. Všichni instruktoři jsou akreditovaní MŠMT pro práci s dětmi ve vodě a mají za sebou kurzy Cvičení s dětmi. Naším posláním je předávat Vám i Vašim dětem naše profesní zkušenosti z oboru na co nejvyšší úrovni.

 Profil našeho týmu si můžete prohlédnout zde.

Přihlášení do kurzů

Pro přihlášení do kurzu stačí vyplnit tento rezervační formulář. Po potvrzení přijetí rezervace z naší strany Vás zařadíme do seznamu zájemců, kterým budeme později nabízet termín kurzu. Přihlášení probíhá elektronickou formou, skrze odkaz, který od nás v daný den a čas, obdržíte do e-mailu.

Návštěva sálu mimo lekce

Mimo lekce je možné sál pronajmout na dětské oslavy, cvičební workshopy a přednášky. Pro rezervaci sálu prosím kontaktujte kancelář Žabičky.

Podívejte se také na naše KURZY PLAVÁNÍ

Fotogalerie

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Partneři

Nahoru