Náš tým

Instruktorky a trenéři cvičení

Mgr. Barbora Kolečková

Barča se práci s dětmi věnuje od svých 15ti let, kdy zahájila svá studia na pedagogické škole, kde se specializovala na tělesnou výchovu. V návaznosti na práci v kanceláři se rozhodla pro absolvování kurz Instruktorky kojenců, batolat a dětí předškolního věku u Aliance plavání. Mimo vedení kurzů s rodiči působila Barča i jako asistentka trenérů u starších dětí, kde se poté rozhodla svoje znalosti rozšířit a v roce 2020 absolvovala kurz Trenéra III. třídy. V současné době se Barča věnuje především provozu Žabičky, na bazénu se ale i tak s ní můžete stále potkat v rámci kurzů s rodiči i bez rodičů. 

Mgr. Michala Vošáhlíková Hančinská

Míša je absolventkou oboru fyzioterapie, kde své studium zaměřovala především na rehabilitaci dětí, ve které dále pokračovala v rámci zaměstnání. V roce 2016 si ke svým znalostem a zkušenostem ještě doplnila kurz Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v institutu Evy Kiedroňové a této práci se o té doby u nás také věnuje. Zároveň se Míša věnuje tvorbě a aktualizaci metodiky cvičení kojenců a batolat, kterou poté realizuje i v praxi v rámci kurzů cvičení v Žabičce.

Michaela Jahodová

Míša v Žabičce působí již čtvrtým rokem. Práce s dětmi ji velmi baví, voda je pro ni přirozené prostředí a ráda tuto zkušenost předává dál – dětem i rodičům. Mimo plavání je Míša také masérka. Obě profese jsou pro ni zdrojem radosti a dále s v nich vzdělává. Ve volném čase se věnuje různým sportovním aktivitám a otužování. Míša je maminka tří dětí, a právě díky nim se dostala k těmto, jak ona sama říká, úžasným profesím. Od nového roku Míša v Žabičce povede i lekce cvičení pro rodiče s dětmi.

Michaela Brejchová

Míša zkušenosti s dětmi čerpá prakticky od malička, kdy jako malá s maminkou často chodila do zařízení pro nedoslýchavé děti, kde pracovala. Na maminku Míša navázala a práci se věnuje dodnes i ona. Během své mateřské dovolené si svoje znalosti doplnila ještě o kurz Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v akademii Anahita, a od té doby se věnuje i plavání dětí. V Žabičce také aktivně pracuje na metodice cvičení pro děti od dvou let, kterému se věnuje i v praxi v rámci našich kurzů.

VOJTĚCH ŘÍHA

Vojta je novým členem týmu, který vede skupinové a individuální tréninkové lekce plavání pro dospělé a děti předškolního věku. Na bazénu se s ním mimo jiné můžete potkat jako s certifikovaným plavčíkem, který dohlíží na bezpečný provoz vodního i saunového světa. Vojta je skvělým obojživelníkem. Kromě plavání dělá již 14 let atletiku na poloprofesionální úrovni, s nemálo úspěchy. Mezi ně patří například 1. místo ve skoku vysokém na Mistrovství Evropy družstev z roku 2018, či je vícemistrem republiky v roce 2021 ve stejné disciplíně.

Asistentky v kanceláři

MIRIAM HOLENDOVÁ

Miriam působí v Žabičce již třetím rokem. Je především součástí kancelářského týmu kde se věnuje každodenní komunikaci s klienty a veškeré administrativě pro zajištění chodu plavecké školy. Občas jí můžete potkat i na bazénu jako asistentku trenérů na kurzech plavání předškolních a školních dětí a nebo v bazénové dráze kde sama piluje svůj plavecký styl. Vystudovala vysokou školu hotelovou obor gastronomie a hotelnictví. V rámci svého zájmu o sport absolvovala tříletý kurz Jógy a Jógové terapie zakončený trenérskou licencí A a kurz Trenéra plavání III. třídy. Od Nového roku povede Miriam i lekce jógy pro děti a bude mít na starost provoz kavárny.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Partneři

Nahoru